Kropla

PIERWSZY PORTAL 

łączący pacjentów cierpiących na różne schorzenia z lekarzami 
specjalizującymi się w prowadzeniu terapii medyczną marihuaną.

O PROJEKCIE

WALKA Z CIERPIENIEM

 

To właśnie ona jest naszym najważniejszym celem. Po wielu latach wreszcie i Polska dołączyła do krajów, które uznały bogate właściwości lecznicze konopi. Dziś, bez względu na to czy cierpisz na jakąś chorobę neurologiczną, nowotworową czy może dokuczają Ci silne bóle głowy, lęki lub problemy ze snem – masz prawo do tego, aby dowiedzieć się jak możesz poprawić jakość swojego życia dzięki medycznej marihuanie.

 

Konopny Lekarz to pierwszy polski portal, który umożliwia znalezienie lekarza specjalizującego się w terapii medyczną marihuaną i szybkie umówienie wizyty. Jeśli chciałbyś spróbować terapii suszem konopnym, jesteś w dobrym miejscu.

 

 

UMÓW WIZYTĘ

SYTUACJA PRAWNA 

 

1 listopada 2017 roku zalegalizowano w Polsce medyczną marihuanę. Z uwagi na długi czas rejestracji surowca farmaceutycznego, dopiero od 17 grudnia 2018 roku pacjenci mogą faktycznie dokonać zakupu w kraju i korzystać z leczniczych właściwości marihuany. Obecnie dostępy jest w aptekach tylko jeden produkt – susz z kwiatów konopi „Red No 2” wprowadzony na polski rynek przez firmę Spectrum Cannabis. Zawiera on 19% THC (+/- 10%) oraz poniżej 1% CBD i jest dostępny wyłącznie na receptę. Spodziewać się można, że niebawem w aptekach pojawiać się będą kolejne produkty o zróżnicowanych profilach kannabinoidowych oraz terpenowych, a także w różnej formie.

 

WIĘCEJ O MARIHUANIE

 

zespół2

 

LEKARZE 

 

Współpracujemy z lekarzami oraz placówkami medycznymi, które oferują swoje usługi w różnych specjalizacjach. To co je łączy, to profesjonalizm oraz szeroka wiedza na temat zastosowania konopi w medycynie.

 

Jesteś lekarzem? Prowadzisz placówkę medyczną? Jeśli terapia medyczną marihuaną nie jest Ci obca, zapraszamy do współpracy!


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI